Op zoek naar werkgroepleden

Dinsdag 21 januari 2014 -

Op 7 januari, tijdens de pauze, werd de overeenkomst met Ecoschools ondertekend. Dit gebeurde door directeur Van de Wal en studenten uit 3Vl, van Natuur, Milieu & Ruimte. Die studenten vormen ook de werkgroep die zich gaan inzetten om van het Prinsentuin College een Ecoschool te maken. Maar dat kunnen ze niet alleen en daarom hebben ze een vraag aan jou! Wil jij ook dat onze school duurzamer wordt en heb je daar ideeën over? Meld je dan aan bij de werkgroep Ecoschools. Binnen deze werkgroep bedenk je zelf acties die je in gezamenlijkheid uitvoert. Hoe die er precies uit gaat zien, is nog niet bekend. De eerste actie die op de agenda staat, is het maken van een zogenaamde duurzaamheidsscan. Die moet duidelijk maken welke stappen onze school nog moet nemen om de Groene Vlag te ontvangen.

“We zijn nog dringend op zoek naar zo’n drie studenten en twee docenten of medewerkers”, legt Roy van klas 3Vl uit. “Gewoon gemotiveerde mensen die met ons mee willen denken en doen, plannen maken en adviseren. Ben jij zo iemand? Meld je dan aan bij onze klas.”

Hier kun je meer lezen over Eco-schools.