Politiek en China treffen elkaar bij ons onderwijs

Woensdag 10 december 2014 -

Noem het toeval of scherpe planning maar maandag 8 december waren zowel de Nederlandse politiek als een onderwijsdelegatie uit China op bezoek bij het Prinsentuin College. Natuurlijk waren wij er trots dat beiden op hetzelfde moment onze school bezochten. Slim werd van de gelegenheid gebruik gemaakt om onze internationale inspanningen aan de politiek kenbaar te maken. 

De onderwijsdelegatie uit China was zeer geïnteresseerd in ons onderwijssysteem en de manier waarop wij het middelbaar beroepsonderwijs vormgeven. Na het bezoek aan onze school zijn we vervolgens afgereisd naar Steenbergen waar een rondleiding bij 4-Evergreen voor de delegatie uit China door het Prinsentuin College was georganiseerd.

"Een leuke ervaring om dit mee te mogen maken", zegt Ardie Honk.